OBRÓBKA SKRAWANIEM

Obróbka skrawaniem

Nasz bogato wyposażony park maszynowy pozwala na sprawną realizację wielu różnych prac, którą nazwać można ogólnie jako obróbka skrawaniem metali w technologii CNC. Jest to jedna z najbardziej wydajnych i nowoczesnych metod, która ułatwia wykonywanie różnych elementów z wielu materiałów, takich jak chociażby metal czy tworzywa sztuczne.

CENTRUM BRAMOWE DL-3008

CENTRUM BRAMOWE DL-3008

Urządzenia CNC są sterowane komputerowo – niezbędne jest do tego specjalistyczne oprogramowanie, w którym umieszcza się wszystkie niezbędne parametry techniczne kształtu danego elementu. Dlatego też niezwykle ważne podczas składania zamówienia jest podanie dokładnej specyfikacji, jak również indywidualnych preferencji klienta.

Kiedy już wszystkie dane zostaną wprowadzone, a maszyna przygotowana do pracy, materiał zostaje skrawany w taki sposób, aby finalnie otrzymać zamawiany kształt.

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Skontaktuj się z nami

Obróbka skrawaniem CNC w naszej firmie obejmuje wykorzystywanie wielu różnych maszyn, takich jak chociażby frezarki bramowe, centra poziome, szlifierki do płaszczyzn, wytaczarki, tokarki czy wyważarki detali. Wszystkie urządzenia, na którym realizujemy nasze usługi wyróżniają się wysoką wydajnością oraz precyzją wykonania. W rezultacie możemy zapewnić naszym klientom krótkie terminy, w których otrzymają oni zamówione elementy.

Sprawdź co oferujemy

Najczęściej z usług obróbki skrawaniem metali w naszej firmie korzystają zakłady produkcyjne branży maszynowej, motoryzacyjnej, lotniczej, kolejowej i wielu innych. Chętnie podejmujemy się także stałej współpracy z innymi przedsiębiorstwami, oferując regularne dostawy konkretnych elementów.

Nasz park maszynowy:

CENTRUM BRAMOWE DL-3008
CENTRUM BRAMOWE DS 6200x2600x1400
SZLIFIERKA DO PŁASZCZYZN SFBZ 1250 5000x1250 mm
CENTRUM POZIOME MH 450 520x640 mm
WYWAŻARKA ø 10mm ÷ ø 700mm

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem szybkości, jak i precyzji działania.

Nie czekaj i postaw na sprawdzonego partnera biznesowego dla swojej firmy!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.